Karolina Kosobudzka

Jestem Certyfikowaną nauczycielką Jogi oraz Mindfulness. Prowadzę Warsztaty Uważności, 8-tygodniowe kursy redukcji stresu MBSR oraz współpracuję z firmami wprowadząjąc mindfulness do świata biznesu. Jestem autorką kursu MINDFULNESS FUNDAMENTALS  w którym zawarłam wszystko co sama stosuję i co działa w kwestii przechodzenia przez życiowe trudności, w oparciu o Uważność. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Mindfulness, poddaję się regularnej superwizji oraz uczęszczam na odosobnienia medytacyjne.

W moim poprzednim życiu, ponad dekadę pracowałam w bardzo wymagającym środowisku biznesowym. Ostatecznie, w 2018r. zakończyłam karierę wypaleniem zawodowym. Długo nie byłam w stanie mówić o tym otwarcie- bo obwiniałam siebie- że nie dałam rady, że inni przecież dają radę…

Mindfulness odegrał wtedy i nadal odgrywa absolutnie fundamentalne znaczenie w moim życiu. Nie przesadzę jeśli powiem, że uratował moje życie. W końcu też przestałam postrzegać moje wypalenie jako porażkę- tamto wydarzenie stało się szansą na coś nowego. 

Dlatego teraz, z poczuciem ogromnej misji i z pełnym sercem, chcę dzielić się tym co działa, wspiera i poprawia jakość naszego życia.

Poniżej znajdziesz potwierdzenie moich kwalifikacji do nauczania w zakresie zajęć jogi jak i warsztatów Mindfulness a przede wszystkim do prowadzenia kursów Redukcji Stresu w oparciu o Uważność MBSR.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby dostarczać Ci najbardziej rzetelną wiedzę. Poddaję się stałej superwizji jako nauczyciel MBSR, zgodnie z wymogami i standardami pracy Nauczycieli Mindfulness.

Stale rozwijam praktykę własną oraz uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych minimum raz do roku. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR i MBCT oraz należę do Europejskiego odpowiednika tej instytucji- European Associations for Mindfulness (EAMBA).

Jeżli chcesz mnie o coś zapytać w zakresie moich kompetencji- jestem do Twojej dyspozycji.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password