• Wyprzedaż!

KURS MBSR - Mindfulness- Based Stress Reduction

1 400,00 zł
Brutto

8-tygodniowy Kurs Redukcji Stresu w oparciu o Uważność, jest programem skupionym wokół świeckiej tradycji medytacji Mindfulness. Uczestnictwo w kursie jest certyfikowane, polega na cotygodniowych spotkaniach warsztatowych oraz praktyce własnej z nagraniami.

Skuteczność programu potwierdzają niezliczone badania naukowe i opinie uczestników na całym świecie. MBSR nie tylko pomaga znacząco zredukować stres ale także poprawia relacje z bliskimi oraz trudnościami jakie nas spotykają w życiu.

Przed zakupem konieczna konsultacja telefoniczna. 

 

Regulamin

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Terminy / inwestycja

Najbliższy kurs rozpoczyna się 26. października 2023 (czwartek) i kończy 14. grudnia 2023 (czwartek).

Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19:00 i trwają 2hr. Należy sobie również zarezerwować dzień 2. grudnia tj sobota w godzinach 8:00 - 15:00 na Dzień Ciszy, który jest opcją pogłębienia praktyki własnej. Jeśli z jakichkolwiek powodów ten dzień nie będzie dla Ciebie możliwy- można go odbyć w dowolnym czasie z nagraniem. Koszt standardowy kursu to 1300zł. Możliwe są płatności w ratach. Przewiduję również stypendia, dla osób które doświadczają trudności finansowych a czują, że ten kurs jest im potrzebny- należy zgłosić się do mnie bezpośrednio w tej sprawie. Jeśli z jakichkolwiek powodów proponowane terminy są dla Ciebie niemożliwe, a chciałbyś wziąć udział w kursie - zadzwoń, porozmawiajmy- na pewno znajdziemy rozwiązanie. Kolejny termin rozpoczęcia kursu: 31. października 2023 (wtorek).

Grade 
Agnieszka 2023-10-21

Polecam!

To była najlepsza inwestycja. Wahałam się na początku czy poradzę sobie z wymaganiami kursu, ale motywacja wynikająca z grupy i podejście Karoliny były niesamowicie wspierające. Czuję, że ten kurs wniósł dużo zmian do mojego życia. Zmian na plus!

Write a review

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password