Popierasz ideę wprowadzania Mindfulness do świata biznesu? Są Ci bliskie działania przeciwko wypaleniu zawodowemu? Chcesz wspierać swoich pracowników w bardziej holistyczny sposób? 


To doskonale! Twoja firma czy instytucja może zostać Parntnerem Kampanii Odkryj Mindfulness!


Zapoznaj się z poniższymi materiałami dla Partnerów i zgłoś się jak najszybciej. Razem możemy więcej.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM KAMPANII

Geneza Kampanii

Kampania Odkryj Mindfulness jest moją autorską inicjatywą w imię idei promowania narzędzi Mindfulness w środowisku biznesowym.

Po ponad 10 latach pracy w korporacjach przeszłam wypalenie zawodowe i poszukując sposobów aby siebie wesprzeć rozpoczęłam intensywną praktykę Uważności. Jestem certyfikowaną trenerką Mindfulness, działam w zrzeszeniach międzynarodowych oraz prowadzę warsztaty uważności na całym świecie.

Teraz, po prawie pięciu latach, wracam do świata biznesu z gotowymi narzędziami i rozwiązaniami do wspierania redukcji stresu i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu wśród pracowników. Organizacje często nie zdają sobie sprawy jak wielki ponoszą koszt ze względu na obniżoną produktywność pracownika w stresie. Jestem głęboko przekonana, że te proste ale niezwykle potężne narzędzia mogą stać się dźwignią dla organizacji, bo pracownicy to ich najważniejszy zasób.

MISJA

I edycja Ogólnopolskiej Kampanii Uważności w biznesie, podczas której zwracam uwagę pracodawców na głęboki problem z jakim mierzą się ich pracownicy, a być może nawet nie mając o tym pojęcia....

Chroniczny stres i nieustanna atmosfera niestabilności na rynkach globalnych prowadzi do chorób, absencji, wypalenia zawodowego, obniżonej produktywności a w skrajnych przypadkach samobójstw.

Kampania ma na celu pokazać realne narzędzia, które działają i wspierają na co dzień. Moją osobistą misją jest dotrzeć do osób, które tak jak ja kiedyś, zmagają się z problemem chronicznego przeciążenia, bo głęboko wierzę, że mindfulness może być rozwiązaniem.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM?

  • Zostając Partnerem kampanii pokazujesz, że bliska jest Ci idea wspierania równowagi w środowisku pracy.
  • Udostępniając narzędzia do radzenia sobie z nadmiernym stresem propagujesz działania przeciwko wypaleniu zawodowemu i kryzysowi zdrowia psychicznego.
  • W sposób zrównoważony i holistyczny dbasz o potrzeby ludzi pracujących często pod dużym obciążeniem.
  • Jako pracodawca zyskujesz również pozytywny PR-owy wizerunek i szerszą rozpoznawalność dzięki działaniom promocyjnym Kampanii.
  • Każdy Partner Kampanii otrzymuje materiały graficzne (odznaka), które może umieścić w swoich kanałach social mediowych oraz certyfikat Uważnego Pracodawcy.
  • Po zakończeniu Kampanii Partnerzy wspierający mogą skorzystać z 20% zniżki na wdrożenie programów mindfulness dla swoich pracowników

JAK WYGLĄDA WSPARCIE KAMPANII W PRAKTYCE?

  • Logo Twojej firmy lub instytucji pojawi się na materiałach promujących Kampanię w sekcji PARTNERZY KAMPANII
  • Możesz pobrać materiały graficzne i promocyjne Kampanii aby móc promować wizerunek firmy w kontekście wspierania idei Mindfulness w Biznesie
  • Możemy przeprowadzić rozmowę - wywiad na temat zmian i obserwacji w obszarze zdrowia psychicznego/ wypalenia/ sposobów radzenia sobie ze zmianą w Twojej organizacji 
  • Możesz zaproponować swoje pomysły na wsparcie Kampanii- chętnie je omówimy!


Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password